Benus

Praca

Firma Benus sp. z o. o. będąca liderem na rynku pieczywa pełnoziarnistego i tostowego, poszukuje kandydatów do pracy w Poznaniu na stanowisku:

PIEKARZ/CIASTOWY

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min.2 lata
  • Książeczkę zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Mile widziana znajomość zasad HACCP
  • Umiejętność współpracy w grupie

Podstawowe obowiązki:

  • Przygotowanie ciast wg. podanych procedur
  • Ocenę podstawowych parametrów ciasta oraz procesów w nim zachodzących

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Pakiet socjalny
  • Zwrot kosztów dojazdu dla osób spoza Poznania

Oferty prosimy przesyłać na sekretariat@benus.pl, informacja telefoniczna 61 651 78 06 wew. 15

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Oczekujemy:

  • chęci oraz motywacji do pracy przy produkcji
  • odpowiedzialności, komunikatywności
  • zaangażowania oraz sumienności w pełnieniu obowiązków
  • gotowości do nawiązania dłuższej współpracy
  • pełna dyspozycyjność (system zmianowy)
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych – ciężka praca
  • książeczka zdrowia mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji oraz uprawnienia do obsługi wózków
  • widłowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat, wynagrodzenie godzinowe + premia
  • pełne świadczenia socjalne
  • zwracamy koszty dojazdu do pracy osobom dojeżdżającym z poza Poznania